«Тиждень творчих звітів» в нашому Палаці учнівської молоді

19
Тра, 2023
  • Головна
  • Новини
  • «Тиждень творчих звітів» в нашому Палаці учнівської молоді

У Закладі позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» розпочався «Тиждень творчих звітів».

 

18 травня розпочав свій творчий звіт «У єдності наша сила» «Зразковй художній колектив» драматичний гурток «Дивослово», керівник Руслана Чарнюк. На заході були представлені твори у виконанні вихованців які є неодноразовими переможцями у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Учні майстерно виконали твори Т.Г. Шевченка і відкрили глядачу світ дитинства малого Тараса. П’єси «Тарасове перо» та «Мій тато став зіркою» не залишила байдужим глядача і торкнулися до кожного серця. На творчому звіті звучали вірші про Україну у виконанні випускників та маленьких акторів гуртка. Талановита авторка всласних творів Ірина Дейнека представила вірш «Моє місто».

 

По завершені заходу дирекція закладу нагородила найактивніших учнів грамотами, а випускникам були вручені свідоцтва про позашкільну освіту.

Дякуємо усім учням колективу, батькам за плідну співпрацю та особистий внесок у розвиток драматичного гуртка «Дивослово» та керівнику гуртка за прекрасне дійство.

Бажаємо надалі нових звершень та великих перемог.

Популярні новини

15.03.2022

Теми занять: Народний художній колектив студія естрадного співу “Нові таланти…

16.03.2022

Теми занять: Гурток: “Чарівний пензлик” Керівник: Цюп’яшук Оксана Миколаївна …

Зі Старим Новим Роком!

Вихованці Народної студії естрадного співу “Нові таланти”, що у ЗПО “Ковельсь…

© ЗПО "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка"